AUTOPLACHTY

 

Vyrábíme všechny druhy a rozměry autoplachet v mnoha barevných provedeních. Veškerá dotyková a konstrukční místa jsou podvářena zesilujícími pásy. Pro výrobu používáme lakovanou plachtovinu  POLYMAR MEHLER a kování FRANZ MIEDERHOFF.

Provádíme i opravy již použitých autoplachet.

PLACHTY S BOČNÍM SHRNOVÁNÍM

ROLOVACÍ SYSTÉMY

AUTOPLACHTY NA PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY

 

 

BAZÉNOVÉ VLOŽKY - KRYCÍ PLACHTY

 

Dle Vámi dodaných rozměrů Vám vyrobíme jakýkoli tvar bazénové vložky a krycích plachet na bazény. Použití vysoce kvalitního materiálu zaručuje mnohaleté bezúdržbové  využívání krycích plachet a bazénových vložek. 

 

 

POTISK AUTOPLACHET

 

Pro výrobu reklamních potisků na autoplachty používáme výhradně speciální barvy MICOLOR, jejichž vysoká UV stálost a odolnost proti mechanickému poškození garantuje velmi dlouhou životnost potisku. Veškeré grafické návrhy na potisk autoplachet zpracováváme zdarma. 

 

 

REKLAMNÍ TRANSPARENTY

 

Transparenty jsou po okraji opatřeny vyztužujícím lemem a pro snadnou montáž opatřeny kroužky. Potisk je prováděn stejnou technologií  jako potisk autoplachet a lze ho aplikovat oboustranně.  

 

 

SAMOLEPICÍ NÁPISY

 

Výrobu samolepicích nápisů na kabiny vozů a pro polep skříní pro nás připravuje reklamní agentura GMD STUDIO, která pro nás také zajišťuje grafické návrhy a předtiskovou přípravu.

www.gmdstudio.cz